Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tika Talu Ratsalaager

3 posters

Go down

black Tika Talu Ratsalaager

Postitamine  Hobu Teis Aug 11, 2009 7:44 pm

Tika Talu korraldab ratsalaagereid. Olen ise käinud ja tean öelda, et suhteliselt tore oli. Iga õhtu viisime hobused karjamaale ja iga hommik tõime. Karjamaal sai kohe selga istuda (ilma sadulata ja valjasteta) kes julgesid. 2 korda päevas oli trenn, üks hommikul ja teine õhtu poole. Käisime ka maastikul, aga nagu lubati pidime ka ujuma hobustega minema, aga ei läinud. Selle koha pealt olin solvunud. Söök oli hommikuti 8.30 ja lõunal kell kaks vist ja õhtul. Ööbimised on muidu pererahva majas (eraldi toad) ja nüüd ka maneezimajas.
Inimesed olid toredad ja head, pererahvas oli sõbralik ja ka need kes meile trenne andsid. Kokkuvõttes laager on tore, soovitan.

www.tikatalu.ee
Hobu
Hobu
Administraator

Hobuseid : Hetkel ei oma
Postituste arv : 685

http://hobu.zum.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Tika Talu Ratsalaager

Postitamine  LiisuP+ Reede Dets 11, 2009 9:48 pm

Mina käisin ka Tika Talus. Jah tõesti oli trenn 2 korda päevas .
Ja hommikul tõime oma hobused. Saime ka kohe selga istuda. Ilma varustuseta. Maastikul käisime ka. See oli päris lõpus. Naeratus Hommikul oli äratus 8:00 . Kahjuks me ka ei käinud ujumas. Kuigi loodsime Oehh... .
Siis sööma ja siis hobustele järele. Naeratus See oli päris tore. Arvan, et lähen järgmine suvi ka sinna. Silmapilgutus Miks mitte ? Tore seltskond ja hästi toredad inimesed. Naeratus
LiisuP+
LiisuP+

Hobuseid : Hetkel ei oma.
Postituste arv : 46

Tagasi üles Go down

black Re: Tika Talu Ratsalaager

Postitamine  naks Püh Dets 27, 2009 4:21 am

Ma loodan, et me hobu'ga lähme järgmine suvi sinna. Ma ei ole seal varem käinud, aga väga tahaks minna .
naks
naks
Hobune ilma ratsanikuta on ikka hobune. Ratsanik ilma hobuseta on ainult inimene.

Hobuseid : pole
Postituste arv : 36

Tagasi üles Go down

black Re: Tika Talu Ratsalaager

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele