Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostan odavalt sadula.

3 posters

Go down

black Ostan odavalt sadula.

Postitamine  cassey Esm Nov 30, 2009 3:39 am

Tere.Ostaksin siis sadula,odavamapoolse.Värvus võiks olla eelkõige tumedam,must oleks parim,aga ega see pole tähtis nüüd.Võib olla kasutatud,aga peab olema korraliku väljanägemisega.Parim oleks komplekt,kus on juba jalused olemas koos rihmadega,aga võib olla ka ilma.
Kõik pakkumised oodatud:)
Siret

cassey

Hobuseid : kahjuks veel ei ole
Postituste arv : 5

Tagasi üles Go down

black Re: Ostan odavalt sadula.

Postitamine  Poni Esm Nov 30, 2009 11:44 pm

Irvitan

Nii head kuulutust pole tükk aega lugenud. Sadula värvist olulisem on see, kas sadul ka hobusele sobib, seega kirjelda, palun, täpsemalt, millist sadulat sa tahad ja millisele hobusele.
Poni
Poni

Hobuseid : -
Postituste arv : 186

http://hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

black Heh..

Postitamine  cassey Teis Dets 01, 2009 2:57 am

No põhimõtteliselt ei hakanud just sellepärast kirjutama,kuna on mul on vaja ka,aga kuna ma tean ka teisi,kellel vaja siis,et kui keegi pakuks ,siis vähemalt läheks ühelegi neist.(Ei hakanud mitut kuulutust tegema:))Muidu otseselt endal oleks vaja u 31,5 ja 17-17,5,kui nüüd täpsustada,keskmisele turjale umbes.Sadula värvuseks ma just seepärast mõtlesin tumedam,kuna endale meeldib lihtsalt rohkem,ja ma ju ka mainisin,et ega see ei ole nii tähtis:)Muidugi võiks olla üldsadul,aga nagu ma juba ütlesin siis kuna tean ka teisi,kes otsivad,siis võib kõiki pakkuda.Eks siis vaatan,kas sobib endal või ütlen edasi;)
Ma loodan,et nüüd kõik olemas,mis vaja.Kui midagi veel lahtiseks jäi siis küsige aga:)

cassey

Hobuseid : kahjuks veel ei ole
Postituste arv : 5

Tagasi üles Go down

black Re: Ostan odavalt sadula.

Postitamine  ArmasAnka Kolm Dets 02, 2009 9:45 pm

Ja sadula värv võib suhteliselt tähtis olla. Kui tal on kõik varustust / valjed , martingalid jms / ostetud näiteks mustad, ma arvan et siis ka sina tahaksid endale musta mitte helepruuni sadulat.
Muidugi ei ole see hobusele sobivusest tähtsam, kuid siiski võtaks minagi seda sama asja arvesse.


Viimati muutis seda ArmasAnka (Kolm Dets 02, 2009 9:46 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Postitasin kogemata poole postipeal.)
ArmasAnka
ArmasAnka
Ride for life, live for ride

Hobuseid : 5
Postituste arv : 57

http://www.raudsepa.tk

Tagasi üles Go down

black :)

Postitamine  cassey Kolm Dets 02, 2009 10:17 pm

Jah just täpselt seda ma mõtlesingi,kuna valjad mustad jne...Naeratus
Kõik pakkumised ilusti oodatud:) Hobune

cassey

Hobuseid : kahjuks veel ei ole
Postituste arv : 5

Tagasi üles Go down

black Re: Ostan odavalt sadula.

Postitamine  cassey Teis Jan 05, 2010 6:41 am

lukku siis teema;)Sadul leitud.

cassey

Hobuseid : kahjuks veel ei ole
Postituste arv : 5

Tagasi üles Go down

black Re: Ostan odavalt sadula.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele