Laupäeval algavad Toominga Tallis Eesti Meistrivõistlused koolisõidus (hobumaailm.ee)

Avalehele :: Arhiiv :: 2009 :: Uudised

Go down

default Laupäeval algavad Toominga Tallis Eesti Meistrivõistlused koolisõidus (hobumaailm.ee)

Postitamine  Kristi on Nelj Aug 27, 2009 6:41 pm

Laupäeval algavad Toominga Tallis Eesti Meistrivõistlused koolisõidus
Toominga Tall, 27. august 2009

Tuleval nädalavahetusel 29.-30.augustil viiakse läbi uues ratsutamiskompleksis Toominga Tallis EMV seenioride koolisõidus ning kavas on ka lisaks M ja L klassid.

NB! Muutus ajakava!

Korraldajad teatavad kõigile osalejatele ja pealtvaatajatele, et rohke osavõtu tõttu on muudetud ajakava. Laupäeval on võistluste algus kell 10.00. Esimese alana on kavas L klass, orienteeruvalt 13.30 R klass EMV I osavõistlus ning 15.30 M klass.

Võistlema tulevad ka koolisõitjad Soomes ja Lätist, kaasa arvatud viimaste legendaarne vanameister Lagoss, kes mitmekordne Balti Karika võitja. Foto: Külli Tedre

Pühapäeval on kavas muusika saatel komponeeritud koolisõidu vabakavad, mis peaksid pealtvaatajatele pakkuma rohkelt silmailu. Võistlus algab L klassi KÜR programmiga juba 8.30, ning jätkub EMV II osavõistlusega R KÜR kell 11.45 ning ürituse lõpetab M klassi KÜR algusega orienteeruvalt 15.00.

Antud võistlus tõotab tulla väga huvipakkuv, sest lisaks Eesti sõitjatele on osalema saabumas ka Läti ning Soome koolisõitjad. Eriliseks teeb võistluse lisaks toimumiskohale täiesti uues ratsakompleksis, veel võistluse korraldajate poolne suur pingutus, kutsudes hindekohtunikeks ka laiemas maailmas väga hinnatud kolm FEI kategooria kohtunikku: Peter Engel (GER) ning juba Eestiski varem hinnanud Raphael Saleh (FRA) ja Gustaf Svalling (FRA). Võistluste peakohtunikuks on Eva Maria Vint-Warmington.

Kõik info: www.toomingatall.ee
avatar
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


Avalehele :: Arhiiv :: 2009 :: Uudised

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele