Liigne närvipinge rikkus Rein Pilli ja A Big Boy tänase võistluse (hobumaailm.ee)

Avalehele :: Arhiiv :: 2009 :: Uudised

Go down

default Liigne närvipinge rikkus Rein Pilli ja A Big Boy tänase võistluse (hobumaailm.ee)

Postitamine  Kristi on Püh Aug 30, 2009 9:29 pm

Liigne närvipinge rikkus Rein Pilli ja A Big Boy tänase võistluse
Riina Pill,
29. august 2009

Ehkki eelteates lubasime, et tänases Grand Prix sõidus Windsoris sõidavad mõlemad eestlased, startisid tegelikult ainult Rein ja A Big Boy. Kahjuks oli Cinnamon kahel eelneval päeval andnud endast kõik ja tänaseks täiesti rivist väljas, võistlemine ei tulnud kõne alla. Rein aga kahjuks parkuuri ei lõpetanud.
hobumaailm.ee
Keskpäevaks säras Windsoris päike ja ilm oli paitavalt soe, jõudsime enne võistluste algust teha veel ekskursiooni Windsori lossis ja kõik tundus liiga mõnusalt sujuvat.

Kiirelt parkuuri üle vaadanud, tõdesime, et rajameister polnud ka täna leebe, parkuur oli „tõesti“ 160 cm ja ka tehnilisus takistuste vahel seatud piiripeale.

Rein ja A Big Boy olid stardijärjekorras 45ndatena, üldse seisis nimekirjas kokku 52 sportlast, kõik need, kes finaalist napilt välja jäid, ning lisaks korraldajate poolt kutsutud sportlased. Esimene puhas rada tuli vahetult enne Reinu sõitu ja lootsime, et nüüd lähevad tulemused samas suunas.

Rein alustas parkuuri kindlalt ja ka hobune hüppas esimesed viis takistust probleemideta, kuid just enne kuuendale takistusele, kahesele süsteemile lähenemist keeras Rein hobuse voldile ja seejärel kahjuks katkestas sõidu. Kirjutamise hetkeks pole veel Reinuga rääkinud ja päriselt katkestamise põhjust öelda raske, aga tundus, et suurvõistluse pinge oli nii ratsaniku kui ka hobuse jaoks seekord veel liiga suur, et neli päeva stabiilsust hoida.

Rolex Grand Prix sõitsid lõppkokkuvõttes vigadeta ainult kaks sportlast, ümberhüpete tulemusena tuli võitjaks Helena Lundbäck Rootsist. Kaheksa parema hulgas oli neli naisratsutajat - seekord „ruulisid“ naised!
avatar
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


Avalehele :: Arhiiv :: 2009 :: Uudised

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele