FEI kuulutas välja Noorteaasta (hobumaailm.ee)

Avalehele :: Arhiiv :: 2009 :: Uudised

Go down

default FEI kuulutas välja Noorteaasta (hobumaailm.ee)

Postitamine  Kristi on Teis Sept 01, 2009 11:53 pm

FEI kuulutas välja Noorteaasta
Mailis Timmi, 01. september 2009


Rahvusvaheline Ratsaspordi Liit (FEI) kuulutas välja Noorteaasta, mis kestab käesoleva aasta augustist kuni 2010. aasta augustini ning mille eesmärgiks on tuua esile noorte inimeste tähtsust ratsaspordis.

FEI presidendi printsess Haya sõnul on ratsaspordil õnn koondada enda alla ambitsioonikaid ja töökaid noori inimesi, kes suhtlevad üha enam omavahel ka rahvusvahelisel tasemel. „Soovime leida innovaatilisi vahendeid noortega suhtlemiseks ning nende talendi austamiseks. Noorteaasta eesmärgiks on kindlustada, et meieni jõuavad kõigi 12-21-aastaste võistlejate, fännide, vabatahtlike ja toetusmeeskonna liikmete arvamused, mis aitavad meil kujundada ratsaspordist jätkusuutliku ja tulevikku vaatava ala,“ rääkis Haya.

Foto: Külli Tedre
FEI Noorteaasta leiab suuresti aset online-keskkonnas, spetsiaalsel kodulehel, mis asub aadressil www.feiyearofyouth.com, kus noored ratsasportlased ning alaga seotud inimesed saavad jagada oma arvamusi, kogemusi ning seeläbi koos edasi areneda. Lisaks kodulehe poolt pakutavatele võimalustele toimuvad Noorteaasta raames ka mitmed üritused.

Noorteaasta kestab kuni 2010. aasta augustini, kui Singapuris leiavad aset noorte olümpiamängud.

hobumaailm.ee
avatar
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


Avalehele :: Arhiiv :: 2009 :: Uudised

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele