Virtuaalne lemmikloom

Go down

default Virtuaalne lemmikloom

Postitamine  Hobu on Püh Jan 03, 2010 2:13 am

http://abowman.com/google-modules/hamster/#gadgetSWF

See hamster on virtuaalne tegelane-toida, lase rattas joosta, seista jpm Silmapilgutus. Toita saad teda klikates hiirel, rattas jooksma saab panna vajutades ratta keskel olevale ringile ja joob ise. Kui vajutada "edit settings", saad muuta värvi ja muud sellist. Päris armas kui ta magab.

http://abowman.com/google-modules/turtle/

Need kilpkonnad söövad, ujuvad ja kõnnivad liival. Kujunda neile oma paik! "edit settings" - "Water Coverage" - 0% ainult liiv, 25% liiva rohkem kui vett ... 100% ainult vesi. On nad näljased? Kliki hiirega. Tee neid rohkemaks-"Number of Turtles"- 1, 2, 3, 4 või hoopis 5? Nende ära tundmiseks pane kõigile erinev värv Silmapilgutus.

http://abowman.com/google-modules/penguins/#gadgetSWF

Oled hoopis pingviinide sõber? Tee neid 15! Täiskasvanud ja armsad beebid. Jäta nool nurka ja kõik pingviinud tulevad selle juurde või tõsta neid ise. Ringi tuterdavad pingviinid ootavad Sind!

http://abowman.com/google-modules/fish/

On kodus kalad? Tegele ka virtuaalsete kaladega! Pane nad süngesse ookeanisse ujuma ja tee nad eri värvi! Kasuta jällegi "edit settings". Kas soovid rohkem? "Number of Fish"- 1, 2, 3 ... 10.

http://abowman.com/google-modules/tree-frog/#gadgetSWF

Konn! Lase konnal kärbseid süüa, oma noole järgi liikuda ja oma pildi taustal kõndida! Väga kihvt on erksat värvi konn ("body color", "foot color"). Klikka taustal ja kärbes hakkab lendema... ja siis teeb konn-eks vaata ise Silmapilgutus.

http://abowman.com/google-modules/spider/#gadgetSWF

Brb, ämblikud.. meeldivad? Tee endale sobiva suuruse ja värviga ämblik. Kiire või aeglane? Vali ise Lahe!.

_________________
Hobune ilma armastuseta on nagu kilpkonn ilma kilbita
Virtuaalne lemmikloom 2d8quep
Hobu
Hobu
Administraator

Hobuseid : Hetkel ei oma
Postituste arv : 685

http://hobu.zum.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele