Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ratsutamine Tartu lähistel.

3 posters

Go down

black Ratsutamine Tartu lähistel.

Postitamine  KellyR Reede Juun 25, 2010 11:37 pm

Heiheii.!

Võiksite soovitada mingeid kohti Tartu lähistel, kus saaks ratsutamas käia või sinna trenni minna. (: Hea oleks, kui sinna oleks kohale suhteliselt lihtne saada (bussiga kuskile lähedale võinii) ja hinnad ei oleks ka väga kalllid. Olen ise väiksest peale juba suursuur hobusefänn ja nüüd mõtlesin, et võtaks äkki selle asja tõsisemalt käsile. Olen uurinud ka mõningaid kohti Tartu lähistel ja olen lugenud nende kohta kommentaare jne, aga ei oska ikkagi midagi otsustada. Võiksite soovitada mingit kohta siis ikka peaaegu täielikule algajale. (: Ja äkki te teate ka mingit eraisikut või väiksemat talli või kohta, kus saaks trennis käia, aga mis ei ole eriti tuntud võinii. Ja kui ma selle teema juba tegin, siis äkki keegi oskab soovitada mingit suvist ratsalaagrit, mis toimuks augusti kuus ja oleks siis Tartu, Põltsamaa või Viljandi kandis. (: Tahtsin muidu minna Tamula Tallidesse, aga seal on kõik kohad täis.. :( Vbl ütleb keegi kohast ära ja siis ma saan vist sinna, aga ei usu eriti, et keegi oma kohast ära ütleb. Igatahes...

... paljupalju päikest, (h). Ja suursuur aitähh vastajatele. (:
KellyR
KellyR
& Horsezz.!

Hobuseid : -
Postituste arv : 5

http://www.rate.ee/users/-MissKelly

Tagasi üles Go down

black Re: Ratsutamine Tartu lähistel.

Postitamine  KellyR Laup Juun 26, 2010 1:45 am

Nii, ma olen välja valinud siis ADO Tall OÜ ratsalaagri (02. august - 08. august 2010) ja arvatavasti lähen sinna trenni ka. (: See asub Tartust 25km kaugusel Laevas ja sinna saab bussiga ka üsna hästi. (: Kui keegi käib seal trennis või on seal laagris käinud, siis võiks kirjutada siia selle koha plussid või miinused vms. (:

päikest, (h).
KellyR
KellyR
& Horsezz.!

Hobuseid : -
Postituste arv : 5

http://www.rate.ee/users/-MissKelly

Tagasi üles Go down

black Re: Ratsutamine Tartu lähistel.

Postitamine  milli13 Reede Juul 23, 2010 5:43 am

KellyR kirjutas:Nii, ma olen välja valinud siis ADO Tall OÜ ratsalaagri (02. august - 08. august 2010) ja arvatavasti lähen sinna trenni ka. (: See asub Tartust 25km kaugusel Laevas ja sinna saab bussiga ka üsna hästi. (: Kui keegi käib seal trennis või on seal laagris käinud, siis võiks kirjutada siia selle koha plussid või miinused vms. (:

päikest, (h).


ma just käisin eelmine nädal seal laagris,,mulle see meeldis,aga seal pidi väga palju tööd tegema.vabaaega päeval ei olnudki,,mulle meeldis treener kuna ta oli range,iga õhtu käidi maastikul ja see oli täiega lahe Tubli kokkuvõttes oli see laager tore Väga rõõmus Väga rõõmus
milli13
milli13

Hobuseid : -
Postituste arv : 1

Tagasi üles Go down

black Tartu tall

Postitamine  eglek Kolm Juul 20, 2011 3:27 pm

Tere,

kui endiselt peaks ratsutamisvõimaluste kohta Tartus huvi olema, siis võtame ka uusi õpilasi vastu.

Asume Tartu linnas. Saadan kodulehe: tartuklubi@weebly.com

Egle Kalev

eglek

Hobuseid : 4
Postituste arv : 6

Tagasi üles Go down

black Re: Ratsutamine Tartu lähistel.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele