Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hobuunenäod

4 posters

Go down

black Hobuunenäod

Postitamine  hobulausuja Püh Jan 31, 2010 5:43 pm

Kas keegi näeb/on näinud hobuseid unes? Olen näinud juba mingi kolm-neli viimast ööd, tavaliselt nii järjest ei ole. Päris selged unenäod, tean peaaegu alati olukorda ja kohta.
hobulausuja
hobulausuja
Moderaator

Hobuseid : pole (veel?;)
Postituste arv : 95

http://nrk.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Hobuunenäod

Postitamine  Kristi Laup Apr 24, 2010 10:21 pm

Eks ikka on olnud, aga minul on need küll alati väga segased ja lõppevad alati mingi juraga Väga rõõmus
Kristi
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Hobuunenäod

Postitamine  MySelf Reede Juul 02, 2010 2:00 am

Mina näen põhimõtteliselt iga öö Buzzit või üleüldse hobuseid unes. Kõige naljakamad siis:

1. Lähen peale kooli talli. Rongijaamast kõndides jookseb mu treener mulel tee peale vastu ja karjub: "Tule kähku appi! Meil on uus seadus! Hobustel tuleb hakata hambaid pesema!" (Samas unenäos võitis mu treener ka miljon krooni ning... ostis selle eest suitsujuustu).

2. Ööbin treeneri pool (tegelikult olingi öösel seal) ning ärkan. Vaatan kööki ning näen, et Buzzi seisab keset kööki, tema all on tühi munade karp ja Buzzi muneb selle täis. Peale seda hakkab treener meile hommikusöögiks omletti tegema.

Hea kujutlusvõime Silmapilgutus Irvitan
MySelf
MySelf

Hobuseid : Üks traavlist hooldus- ja sõiduhobune.
Postituste arv : 19

Tagasi üles Go down

black Re: Hobuunenäod

Postitamine  Kristi Reede Juul 02, 2010 4:09 pm

Irvitan su kujutlusvõime on lihtsalt imeline.
Kristi
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Hobuunenäod

Postitamine  LilMisssy Teis Jan 11, 2011 2:46 am

Olen näinud et , sõitsime siin külavahel hobustega galopis mingeid metsaringe asfaldteepeal . Mingi viiekesi , kõigil olid suurematsorti ponid. Kõik olid Ridala tallist. Sõidame Sõidame lihtsalt galoppi ja järsku ma kuidagi olin hobuse küljepeal ja käsi lohises maas , nahka polnud peal enam. Käsi oli punane . Ärkasin üles ja olin õnnelik et see uni oli Väga rõõmus .


Teine : Ridala tallis pole maneeš veel valmis .Ma nägin unes et me olime ikkagi kusagil pisikeses maneesis. Ma sõitsin Dilmaga ilma jalusteta galoppi täiega ( seda ma tavaliselt ei tee kuna mu täisistak halb :( ) . Sõitsin läbi tellistest müüri . Põhimõtteliselt nagu lükkasin seda käega enda ees xD . Suht normaalne ju Väga rõõmus .

Olen näinud ka et sõidan kusagil katusel või siis arvutimängus Irvitan .

Sellest täisistakust tegin ühe uue teema ka , kui keegi viitsib siis võib vaadata sinna . Kui oskab siis võiks aidata mind ka :( . pealkiri peaks olema: Kas keegi oskaks aidata? Palun . Või midagi .

LilMisssy

Hobuseid : pole
Postituste arv : 15

Tagasi üles Go down

black Re: Hobuunenäod

Postitamine  LilMisssy Teis Jan 11, 2011 2:48 am

Kas keegi oskab aidata? Palun Naeratus *

LilMisssy

Hobuseid : pole
Postituste arv : 15

Tagasi üles Go down

black Re: Hobuunenäod

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele