Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Järve Tallid

Go down

black Järve Tallid

Postitamine  AlatiOlemasSiinMaailmas Püh Dets 18, 2011 1:11 am

Olen kuulnud/lugenud palju kriitikat Järve tallide kohta, siiamaani pole mitte ükski neist kommentaaridest tõele vastanud. Arvatakse,et Järve tallid on üks kole, kõle ja väike must koht erahobustele. See pole tõsi!!

Järve Tallid on super hea asukohaga, kahe üli puhta ja ilusa talli ning tõesti, hästi suure maneežiga koht hobusesõpradele. Tallides tegutseb uus ratsaklubi ( mille õpilased juba on kuulsust kogunud kogu maailmas ) " RSK Simon ". Kusjuures "Simon" hääldatakse " Simoon" mitte " Saimon ". Väga rõõmus

Nimi on tulnud eesti ühe kõige kuulsama ratsutamistreeneri Merle Annusveri hobuse järgi. Annusver töötas varem Veskimetsa Ratsaklubis, kuid otsustas oma kompsud kokku korjata ja ise ühe korraliku ratsaklubi teha..; )

Suurtes korralikes tallised elab enam kui 20 hobust ( koos erahobustega ) ning ma ei tea ühtegi nö "halba hobust". Palju on ponisi nt: Wiking, Renegat,Rotonda,Hornetta,Hortesh,Diva, Fortune jne.. Väga rõõmus
Hobuseid on vähem, kuid siiski mitte vähe Silmapilgutus On kuulsaid võistlushobuseid, on trennikaid.. Minu lemmik on Partos. Armastus Hobune

Kindlasti olete sellest kohast kuulnud, kuid tahtsin ikka kindel olla, et te millestki valesti pole aru saanud..
Häid Jõule! Lahkunud.. Armastus
AlatiOlemasSiinMaailmas
AlatiOlemasSiinMaailmas

Hobuseid : 0- enda omi, sõidan paljudega ; )
Postituste arv : 3

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele