Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukkumised!

+8
Poni
keku
Hobu
Maarja.hobu
Anni
Artemis
kiisuplikamiisu
Kristi
12 posters

Go down

black Kukkumised!

Postitamine  Kristi Teis Juun 30, 2009 10:01 pm

Kas olete kukkunud?
Kui palju kordi?
Kas jäite terveks?
Kristi
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  kiisuplikamiisu Laup Juul 11, 2009 5:11 pm

Ei ole ühtki korda kukkunud
kiisuplikamiisu
kiisuplikamiisu

Hobuseid : 0
Postituste arv : 22

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Artemis Püh Juul 12, 2009 1:15 am

Kui palju on palju? 5, 10, 15 korda?
Ise gravitatsioonile allunud ligi 40 kroda juba vaikselt Pööritan silmi
Siiamaani olen korras. 1x olen haiglas olnud (mitte väga suurte vigastustega) ja kaska on 2x elu päästnud
Artemis
Artemis

Postituste arv : 17

http://vilson-tm.blogspot.com

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Anni Reede Juul 24, 2009 1:34 am

alla olen kukkunud 5 korda.
1 kord olen haiglas käinud, arvasin et luus on mõra, sest käsi ainult valutas, tegelikult oli põrutus. Teine hullem kord oli siis kui ma peapeale kukkusin, siis sain vähemalt koolist ühe vaba päeva, sest mul oli hommikul paha olla.
Anni
Anni

Hobuseid : pole
Postituste arv : 17

http://ih-ha-ha.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

black .

Postitamine  Maarja.hobu Esm Aug 10, 2009 8:39 pm

Ma pole kukkunud, kuigi käinud olen aasta ja 3 kuud. Aga väikseimaid vigastusi on ikka olnud, kõige valusam oli kui käisin põlvega vastu puud..
Maarja.hobu
Maarja.hobu

Hobuseid : Romi, Volber
Postituste arv : 35

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Maarja.hobu Teis Nov 17, 2009 12:47 am

Hehh, nüüd siis kukkusin ka esimest korda. Väga rõõmus Hüppasime ja peale hüpet hobune läks veidi kiiremasse galoppi ja ma ei jõudnud teda põõsestest ära keerata. seega hobune jäi põõsaste ette seisma, tõmbas pea alla ja oööras teisele poole, aga mina lendasin alla. Valus polnud mul üldse mitte. Naljakas oli minuarust. Naeratus Pärast kukkumist hüppasin veel 2 korda ja hirmu kui sellist polnud üldse. Naeratus
Maarja.hobu
Maarja.hobu

Hobuseid : Romi, Volber
Postituste arv : 35

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Hobu Teis Märts 30, 2010 1:18 am

Nüüd mul ka siia kirjutada midagi värsket! Väga rõõmus Täna lähen talli ja läksin sõitsin Lordiga. Selline noor?, kartlik ja jube tundlik hobune. Ja temaga sõitmine on päris tööd nõudev nagu ikka, aga rohkem. Ja no tema ülitundlikusest ja tema ise taandamisest oli mul juba higipull otsa sees, hakkan siis jopet seljast võtma ja koppadi-koppadi ta paneb galopis edasi, täiel kiirusel. Ehmatas jope peale ja käed mul selja taga jopet võtmas, ratsmeid ma kätte ei saanud. No ikka ei püsi seal kui kuskilt pole kinni hoida ja jalused ma-ei-tea-kus, lõpuks ma lasin ennast maha kuna valikuid oli 2- seina ja hobuse vahele jääda või "tervelt" maha kukutada. Eks ma siis lasin ennast maha, käel nahk maas ja kipitab mis kole. Rohi pääle ja side rohu pääle Naeratus. Lordiga tehti rahustav sõit ja koju. Ega ma siis papist inimene ole, 20 minuti pärast jälle hobuse seljas, mitte Lordi Väga rõõmus . See on värskeim kukkumine, mis selliste tagajärgedega. Eks ma ikka olen lennanud nende hobuste seljast Väga rõõmus, aga õnnelikuma lõpuga need on olnud. Üldiselt ma püsin seal hobuse seljas nagu liimitult, aga ega siis kogemuste põhjal neid õnnetusi ei juhtu...
Hobu
Hobu
Administraator

Hobuseid : Hetkel ei oma
Postituste arv : 685

http://hobu.zum.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  keku Laup Apr 17, 2010 9:36 pm

Hobu kirjutas:Nüüd mul ka siia kirjutada midagi värsket! Väga rõõmus Täna lähen talli ja läksin sõitsin Lordiga. Selline noor?, kartlik ja jube tundlik hobune. Ja temaga sõitmine on päris tööd nõudev nagu ikka, aga rohkem. Ja no tema ülitundlikusest ja tema ise taandamisest oli mul juba higipull otsa sees, hakkan siis jopet seljast võtma ja koppadi-koppadi ta paneb galopis edasi, täiel kiirusel. Ehmatas jope peale ja käed mul selja taga jopet võtmas, ratsmeid ma kätte ei saanud. No ikka ei püsi seal kui kuskilt pole kinni hoida ja jalused ma-ei-tea-kus, lõpuks ma lasin ennast maha kuna valikuid oli 2- seina ja hobuse vahele jääda või "tervelt" maha kukutada. Eks ma siis lasin ennast maha, käel nahk maas ja kipitab mis kole. Rohi pääle ja side rohu pääle Naeratus. Lordiga tehti rahustav sõit ja koju. Ega ma siis papist inimene ole, 20 minuti pärast jälle hobuse seljas, mitte Lordi Väga rõõmus . See on värskeim kukkumine, mis selliste tagajärgedega. Eks ma ikka olen lennanud nende hobuste seljast Väga rõõmus, aga õnnelikuma lõpuga need on olnud. Üldiselt ma püsin seal hobuse seljas nagu liimitult, aga ega siis kogemuste põhjal neid õnnetusi ei juhtu...
milline ta on (mis värvi)?
keku
keku

Hobuseid : ei ole
Postituste arv : 52

Tagasi üles Go down

black kekule

Postitamine  Hobu Teis Apr 20, 2010 1:24 am

Lord on hallikas. Mida kuulsin, oli hüüdnimi Tupsu, kui huvitama peaks Irvitan
Hobu
Hobu
Administraator

Hobuseid : Hetkel ei oma
Postituste arv : 685

http://hobu.zum.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Poni Teis Apr 20, 2010 2:48 pm

Kus tallis sa sõitmas käid?
Poni
Poni

Hobuseid : -
Postituste arv : 186

http://hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  keku Esm Apr 26, 2010 7:58 pm

Hobu kirjutas:Lord on hallikas. Mida kuulsin, oli hüüdnimi Tupsu, kui huvitama peaks Irvitan
kas tal on hästi kohev lakk?
keku
keku

Hobuseid : ei ole
Postituste arv : 52

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  keku Esm Apr 26, 2010 8:00 pm

hobu: kus Lordiga sõitsid?
keku
keku

Hobuseid : ei ole
Postituste arv : 52

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Hobu Nelj Apr 29, 2010 4:38 am

Poni kirjutas:Kus tallis sa sõitmas käid?
keku kirjutas:
Hobu kirjutas:Lord on hallikas. Mida kuulsin, oli hüüdnimi Tupsu, kui huvitama peaks Irvitan
kas tal on hästi kohev lakk?
keku kirjutas:hobu: kus Lordiga sõitsid?

See oli Tondi tallis. Võis olla küll, ega ma nii täpselt ka ei mäleta. Lordi hetkel Tondil ei ole.
Sarnaneb talle (vb ongi):
Kukkumised! Johannahobunev
Hobu
Hobu
Administraator

Hobuseid : Hetkel ei oma
Postituste arv : 685

http://hobu.zum.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  SissyJ Püh Juun 20, 2010 3:38 am

Mina ja maa tõmbame ka üksteist väga kõvasti. Talvel oli isegi periood, kus ma ei kukkunud kordagi, aga nüüd, kui hüppetrennid regulaarsemaks muutuvad ja tõkked kõrgemaks lähevad olen suht tihti hing kinni selili maas olnud ja "elu üle järele mõelnud"(loe: tahaks hingata aga ei saa). Midagi ära murdnud ma veel pole aga kardan, et varsti pean endale Cosmodiski vms soetama, kuna selg hakkab tunda andma. Väga rõõmus Korra käisin kiirabis ka, kui arvasin, et käeluu katki või mõras oli, aga oli ka ikka ainult põrutus. Kaska on ka paaril korral päästnud hullemast peavalust Tubli Meie plats veel suht kõva pinnasega ka. Elan veel, aga kauaks, nagu mu ema alati küsib Väga rõõmus
SissyJ
SissyJ

Hobuseid : 0
Postituste arv : 18

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  hobulausuja Esm Juun 21, 2010 5:28 pm

Turvavesti ikka kannad?
hobulausuja
hobulausuja
Moderaator

Hobuseid : pole (veel?;)
Postituste arv : 95

http://nrk.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  keku Esm Juun 28, 2010 1:49 am



See oli Tondi tallis. Võis olla küll, ega ma nii täpselt ka ei mäleta. Lordi hetkel Tondil ei ole.
Sarnaneb talle (vb ongi):
Kukkumised! Johannahobunev[/quote]
Kas see Lord kusagil mujal tallis ka vahepeal olnud on?
keku
keku

Hobuseid : ei ole
Postituste arv : 52

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  keku Esm Juun 28, 2010 1:49 am



Kukkumised! Johannahobunev[/quote]
Hobu:Kas see Lord kusagil mujal tallis ka vahepeal olnud on?
keku
keku

Hobuseid : ei ole
Postituste arv : 52

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  SissyJ Kolm Juun 30, 2010 3:24 am

hobulausuja kirjutas:Turvavesti ikka kannad?

Ei kanna, kuid olen tõsielt ühe soetamise peale hakanud mõtlema. Kahjuks ei ole see idee eriti rahakotisõbralik Oehh...
SissyJ
SissyJ

Hobuseid : 0
Postituste arv : 18

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  LilMisssy Teis Jan 11, 2011 1:52 am

Olen kukkunud 4 korda , sõitmas olen käinud 3 aastat kuskil.
räägin kukkumistest ka siis:
Esimest korda oli nii : See oli päris päris ammu . Poni nimi oli Harrison(laste lemmik) ( müüdi soome :( ) . Tegin trenni lõpus galoppi , ringaias . Ta ei tahtnud eriti galopile tõusta , treener võtis suure piitsa ja ajas sellega, ikka eriti ei tahtnud . Ajas rohekm , kogematta läks vastu tagukapju ja Harri panigi alt minema, kukkusin pm üle tagumiku istuli maha Väga rõõmus . Natuke sain valu ka , tagumik oli pärast nädal aega haige . Istuda ei saanud , kui lõpuks sain siis enam püsti ei saanud Väga rõõmus .
Teine kord : Õigemini olid teine ja kolmas kord ühe trenni ajal Irvitan .Poni nimi on Dilma . Üks teine tüdruk oli pisikese poniga ka platsil , olin ta seljataga(ta pidi seespool sõitma) . Ütlesin et mine natuke eest ära , ma lähen mööda. Ta ütles et mine mööda , ma ütlesin küll et ta lööb aga. Ta ei kuulanud. Nii ma siis läksin mööda , nagu ma arvasin Dilma lõi , jäin algul selga. Siis tegi ta järsu pöörda ja pani minema . Ma kukkusin alla. See kolmas kord oli nii (sama trenni ajal) : Hakkasin Dilmaga galoppi tegema. Ta ehmatas vist millegi peale ja pani jälle minema Irvitan . Tegi taaskord mingi hullult järsu pöörde. Seekord hakkasin nutma , kuna sain kabjaga vastu pead -.- .
Neljas kord: Sõitsin ringaias Herbertiga , sadulavöö oli natukene suur. Tegin galoppi ja vajusin koos sadulaga lõpuks alla Irvitan . Valus väga ei olnud.

LilMisssy

Hobuseid : pole
Postituste arv : 15

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  LilMisssy Teis Jan 11, 2011 1:55 am

Neljanda juurde: Ma algul hoidsin kaelast kinni ja suht karjusin : Okei , ma ei kuku , ma ei kuku... Irvitan .
Lõpuks lasin lahti Naeratus .

LilMisssy

Hobuseid : pole
Postituste arv : 15

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Hobu Kolm Jan 26, 2011 4:06 am

Duhh, ei tea küll midagi Lordist praegu... Tondil teda igatahes praegu küll ei ole.
Hobu
Hobu
Administraator

Hobuseid : Hetkel ei oma
Postituste arv : 685

http://hobu.zum.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  viviki Laup Apr 02, 2011 11:52 pm

mina olen kukkunud 3 korda(ainult)
viviki
viviki

Hobuseid : -
Postituste arv : 4

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  hobulausuja Kolm Aug 03, 2011 10:16 pm

Sellel suvel oli mul siis esimene "hull" kukkumine. Saaremaal tegime maasikul galoppi, hobune komistas järsku ja ma lendasin muidugi alla, praksti rangluu katki. Algul minestasin vist ära ja pärast seda ei mäletanud tükk aega midagi, kiirabiga viidi Kuressaare haiglasse ja puha. Turvavesti mul seljas polnud, aga treener ütles, et sellest polekski kasu olnud, lohutus seegi.

Praegu rangluu kasvab kokku, siiani ei tohi ma pikki maid käia, sporditegemisest rääkimata.

Ega jah, poleks kunagi uskunud, et minuga midagi sellist juhtub. Olen kukkunud küll ja küll, aga kohe selga tagasi ja peale sabakondi mõra pole midagi varem katki olnud.
hobulausuja
hobulausuja
Moderaator

Hobuseid : pole (veel?;)
Postituste arv : 95

http://nrk.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Kukkumised!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele