Taeva Võrk

Go down

default Taeva Võrk

Postitamine  Janne on Esm Juul 20, 2009 2:54 am

Tere!

Ma teeks siis natuke promo ühele eestikeelsele RPG foorumile, mis on hetkel kergelt välja surnud, aga ehk tulevad uued liikmed, kes kohale elu sisse puhuvad ^^ Foorumi nimi on Taeva Võrk ja see asub sellel aadrssil >> http://z13.invisionfree.com/taevas/index.php?

Tegu on siis hobuteemalise RPG'ga, kus inimesed saavad luua endale hobuse, kellega hakkavad saarel nimega Caelum ringi rändama Naeratus

Siin on siis eelloo algus, mida on võimalik edasi lugeda sealt >> Caelumi eellugu

Armastus- kõikvõimas looja ja hävitaja.


Meie lugu saab alguse kohast, mida tunti kui Caelum’i. See maailm oli rikkumata ja puhas. Nii puhas, et isegi vaimud ja haldjad ilmutasid end seal. Nende tants, kilkamine ja imeline laul kõlasis koguaeg õhus. Tõeline paradiis.

Kuid hea ei kesta kunagi igavesti. Vähemalt Caelum’is mitte. Kõik muutus alates sellest, kui maapinnale laskus raske kabi ja lõi üles tolmupahvaku. See oli alles algus. Koheselt järgnes sadade kapjade madal kõmin. Must täkk hirnatas valjult. Nad olid kohal.

Janne

Postituste arv : 1

Tagasi üles Go down

default Re: Taeva Võrk

Postitamine  Kristi on Esm Juul 20, 2009 4:08 am

Üks parimaid RPG'd. Olen seal ka ise ja mingisugune....õhin tuleb sisse, kui seal kirjutada... Väga hea, aga eeldab ka maru korralikku kirjastiili. Kõik kirjutavad seal nii korralikult, et üritan väga korralikult kõik üle kontrollida. Ei taha isegi näpukate pärast häbisse jääda;)
Kristi
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele