Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jäneda laager

2 posters

Go down

black Jäneda laager

Postitamine  kiisuplikamiisu Laup Juul 11, 2009 5:03 pm

Esmaspäeval sõitsime kohale. Tegime seal karaoked, mängisime lauamänge ja tegime lõked.
Teisipäeval oli meil esimene trenn. Mina ratsutasin hobusel Plika. Minu jaoks Plika oli kõrge, raske oli talle selga saada aga õnneks treenerid Eliis ja Pärja aitasid. Siis hakkasin hobuse seljas tasakaalu harjutusi tegema: Käed lahti, käed kõrval, käed puusa. Siis sai trenn otsa ja läksime koju Maire Maja.Siis sõime ja siis läksime jalutama jäneda talli juurde tagasi.Hobuseid vaatama. Siis jälle tagasi maja, seal jälle karaoke, lauamängud.
Kolmapäeval oli meil teine trenn. Kus mina ratsutasin poni Tukuga aga ta oli kahjuks närviline, kuna tema varss jäi talli. Mina sain temaga väikse traavi osaliseks, kuigi mina ise aru ei saanud. Treener ise ütles, kes mind kordel vedas. Siis jälle maja tagasi, söömine ja jälle jäneda talli juurde tagasi hobuseid vaatama. Siis jälle maja tagasi, sööma jne
Neljapäeval oli meil kolmas trenn. Mina sõitsin hobusel Dior. Dioriga on väga hea sõita, ta on rahulik ja hetkel minu kõrgusele sobib väga hästi. Sain jälle teha tasakaalu harjutusi nagu Plikaga. Ja Dioriga võtsin juba esimest korda ratsmest ise kinni ja treener lasi korraks lahti.

Kes käisid laagris oli ainult 3 inimest, kes käis ratsutamas. Talvi, Margus ja Virve

Järgmine aasta jälle


Meile väga meeldis. Margus sõitis hobusel Romantika ja Virve sõitis hobusel Alondra
kiisuplikamiisu
kiisuplikamiisu

Hobuseid : 0
Postituste arv : 22

Tagasi üles Go down

black Re: Jäneda laager

Postitamine  Kristi Esm Juul 13, 2009 3:03 pm

Tundus olevat väga tore, kuid imelik, et nii vähe inimesi oli.
Kristi
Kristi
& kabjalised musiloomad

Hobuseid : 2
Postituste arv : 653

http://www.hobu.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Jäneda laager

Postitamine  kiisuplikamiisu Esm Juul 13, 2009 10:55 pm

Selle pärast oligi vähe, sest meie teeme eraldi oma perega Jänedal laagri. Sest Maire ennam pole talli omanik, ega treener ja ei tee ka laagrid. Ainult meile teeb erandi. Laagri lapsed ei taha keegi külaliste maja minna. Miks Maire meile erandi teeb. On selles, et meie ei virise niiskuse ja euromonti üle. Nagu laagri lapsed seda tegi.
kiisuplikamiisu
kiisuplikamiisu

Hobuseid : 0
Postituste arv : 22

Tagasi üles Go down

black Re: Jäneda laager

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele