Head ja mitte nii head treenerid Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Head ja mitte nii head treenerid

3 posters

Go down

black Head ja mitte nii head treenerid

Postitamine  hobulausuja Reede Aug 14, 2009 8:00 pm

Kes on teie (meelest kõige parem) treener ja millised on tema head ja halvad küljed? Oled kokku puutunud mõne treeneriga, kellel on vaja veel õppida? Ära karda ka sellest kirjutada Silmapilgutus
Olen käinud ligi 10 tallis sõitmas ja minu arvates on parim Krista Raidmets Juurimaa talus.Ta seletab arusaadavalt ja kui keegi mõnda asja ei oska, laseb uuesti teha ja kui vaja, seletab ka uuesti. Annab pidevalt erinevaid harjutusi, mida teha, mitte ei lase sõita veerand tundi nt lihtsalt traavi. Vastupidiselt paljudele teistele treeneritele räägib piisavalt kõva häälega, nii et ka platsi teise otsa on kuulda.
hobulausuja
hobulausuja
Moderaator

Hobuseid : pole (veel?;)
Postituste arv : 95

http://nrk.ee

Tagasi üles Go down

black Re: Head ja mitte nii head treenerid

Postitamine  Poni Teis Sept 22, 2009 11:50 pm

Kuidas see on võimalik, et trenn on kokku lepitud ja raha ka makstud, aga trenni ei lubata? Väga imelik. Mis treener see oli, kes nii teeb?
Poni
Poni

Hobuseid : -
Postituste arv : 186

http://hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

black Re: Head ja mitte nii head treenerid

Postitamine  Maarja.hobu Teis Nov 17, 2009 1:02 am

Selline käitumine on küll imelik ja isegi häbematus! Ma pole väga palju ringi kolanud, aga igatahes mulle meeldib ikkagi meie Kohala treener kõige rohkem Naeratus. Toris oli natukese karm, nii hobustele, kui ka ratsanikele, kes sealse korraga harjunud pole. Arma ratsatalus on selline suht hea. Minu tädi võib ka vahest karm olla. Väga rõõmus
Maarja.hobu
Maarja.hobu

Hobuseid : Romi, Volber
Postituste arv : 35

Tagasi üles Go down

black Re: Head ja mitte nii head treenerid

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele