Avalehele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tamula Tallid

2 posters

Go down

black Tamula Tallid

Postitamine  misskelly Reede Juun 25, 2010 3:07 am

heiheiii. (:
Olen siis 15 aastane tüdruk Tartust ja mõtlesin minna suvel, augusti kuus, Tamula tallidesse suvelaagrisse. Kas keegi oskab rääkida Tamula tallidest ja sellest suvelaagrist midagi ? (:
Ja mõtlesin, et tore oleks, kui siit keegi veel äkki tahaks sinna laagrisse minna. Need kes tahavad sinna minna või on kindlad minejad, siis võite mind msni lisada kerli.r@windowslive.com.
Ja need kes Tartus ise elavad, nendega võiks enne kokku ka saada kes soovib, siis on laagrisse minnes parem , kui kedagi natukenegi tunned. Väga rõõmus

päikest,!

misskelly

Hobuseid : 0
Postituste arv : 1

Tagasi üles Go down

black Re: Tamula Tallid

Postitamine  hobulausuja Reede Juun 25, 2010 7:11 pm

Käisin üle-eelmisel suvel Tamulas laagris. Kindlasti on noortele ka kõrgema tasemega ratsalaagreid, aga see on minu arvates mõnus koht ajaveetmiseks, ratsutada saab ka. Midagi ikka õpib juurde, hobune õpetab Silmapilgutus Kaunis koht, järves saab vabalt ujumas käia, tehakse ratsamatku jne. Miinusena võib välja tuua selle, et maastikul tehakse vähe galoppi ja aeglaselt (minu meelest), muidu väga tore koht.
hobulausuja
hobulausuja
Moderaator

Hobuseid : pole (veel?;)
Postituste arv : 95

http://nrk.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele